Problemli.com a hoşgelsiniz. Burada çözüm bulamadığınız tüm problemlerinize tamamen yardımcı olmak isteyen insanlar tarafından cevap verilir veya bir problemide siz cevaplayabilirsiniz. iyi eğlenceler.

Oyun için Masaüstü Bilgisayar'mı Laptop 'mu ?

0 beğenilme 0 beğenilmeme
71 gösterim
25 Ağustos 2016 Oyun ve Uygulama kategorisinde Umut sordu

Gta5 ve Bu kalitedeki oyunları performansı yüksek bir şekilde oynamak istiyorum fakat baktığım monster notebook fiyatları beni aşıyor bu fiyata masaüstü toplasam daha iyi birşey çıkıyor

sizce iyi bir performans vercek orta düzey fiyatta bi notebook varmıdır yoksa masaüstü bilgisayarmı almalıyım ?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
25 Ağustos 2016 Ferhat (1,820 puan) cevapladı

15 yıldır bilgisayar piyasasının içinde olan bir insan olarak derimki..

kolay kolay montsterde olsa hiç bir laptop bir masaüstü bilgisayarın yerini tutamaz.

bilgisayar alırken sahibinden vs. gibi sitelerde 3-4 gb ekran kartı var gibi söylenenlere inanmayın 3 gb ekran kartı olabilir ama performansı ve bit'i önemlidir genellikle X serisi olan mesela GTX gibi ekran kartlarını tercih edin bu ekran kartları oyun için ve performansı yüksek ekran kartlarıdır.

Gt vb. gibi ekran kartlarını tercih ederseniz oyunlardan istediğiniz performansı alamazsınız 128 bit altı ekran kartını almayın

Laptop alırkende ekran kartının onboard olmamasına dikkat edin ve gtx yani X serisi bi ekran kartı olmasına dikkat edin ben genelde nvidia tercih ediyorum ekran kartı olarak ati den daha performanslı geliyor bana.

yani masaüstü bilgisayar almanız daha iyidir.

...