Problemli.com a hoşgelsiniz. Burada çözüm bulamadığınız tüm problemlerinize tamamen yardımcı olmak isteyen insanlar tarafından cevap verilir veya bir problemide siz cevaplayabilirsiniz. iyi eğlenceler.

Üye: Villa Gezegeni

Üyelik zamanı: 1 yıl (12 Temmuz 2017)
Tür: Kayıtlı üye
Tam adı: Villa Gezegeni
Yer: Kalkan / Antalya
Site Adresi: https://www.villagezegeni.com
Hakkında: VillaGezegeni.com Türkiye genelinde birden çok noktada tanınmamış,halen daha keşfedilmeyi bekleyen tatil bölgelerinde sizlerin farklı özelliklere sahip kiralık villa ve apartlarda unutulmaz  bir tatil geçirmenize vesile olmak için 2016 yılında Serter Group tarafından kurulmuştur.Serter Group ailesi olarak uzun yıllardır kafeterya işletmeciliği,restaurant işletmeciliği,perakende sektörü,inşaat,konaklama faaliyetleri,SPA&Türk Hamamı sektörü  ve  turizm alanında yakaladığımız başarılarımızı ve sektördeki bilgi birikimimizi şimdi villa/apart kiralama sektörüne taşıyarak dijital pazarlama platformumuz olan   ''villagezegeni'' markasını oluşturduk.Firmamız tatil amaçlı daire, ev ve villaların kiralanmasının organizasyonu ile ilgilenmektedir. Firmamız,villagezegeni markasını oluştururken emlakçılık mantığından ziyade turizm mantığını ön planda tutmuştur.Çünkü biz biliyoruz ki villa veya apart kiralamak otel/pansiyon kiralamaktan çok daha farklıdır.Bu sektör daha çok ilgi ve özen istemektedir.Biz  SERTER GROUP ailesi olarak oluşturduğumuz villagezegeni   markasıyla   misafirlerimize  istedikleri tatil seçeneğini sunarken tatilleri boyunca 7/24 destek hizmeti vermekteyiz.

Firmamız,Antalya/Kaş/Kalkan'da bulunan merkez ofisinde faaliyetlerini yönetmektedir.Ayrıca ofisimiz dışında farklı bölgelerde çözüm  ortağımız ve temsilciliklerimiz bulunmaktadır.

SERTER GROUP AİLESİ OLARAK BAZI İŞTİRAKLERİMİZ

Villa Gezegeni üyesine ait istatistikler

Puanları: 100 puan (15. sırada)
Soruları: 0
Cevapları: 0
Yorumları: 0
Oyları: 0 soru, 0 cevap
Verdiği Oylar: 0 artı oy, 0 eksi oy
Aldığı Oylar: 0 artı oy, 0 eksi oy

Villa Gezegeni Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
...